.

.

New
Црвена Горила Тубтруг Придружник На Плимата И Осеката

Црвена Горила Тубтруг Придружник На Плимата И Осеката

DEN 2.67

Износот
Залиха

Избриши чисто. Удобност рачка зафат. Лесни алатки. Широка уста лажичка. Сетот вклучува лажичка, гребло и метла. Удобност рачка зафат. Лесни алатки. Широка уста лажичка. Сетот вклучува лажичка, гребло и метла.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи