.

.

New
Под Оклоп Девојки Технологија 1/2 Поштенски

Под Оклоп Девојки Технологија 1/2 Поштенски

DEN 2.00

Износот
Залиха

100% Полиестер. Увезени. Затворање на патент. Исуши се. UA Tech ткаенината брзо се суши, ултра мека и има поприродно чувство. Материјал фитили пот и суши навистина брзо. Дарежливиот zip front овозможува лесно слоевитост. Малку преголема конструкција на вратот за дополнителна удобност. Под мисијата На Армур е да ги направи сите спортисти подобри преку страста, дизајнот и немилосрдната потрага по иновации. UA Tech ткаенината брзо се суши, ултра мека и има поприродно чувство.Под мисијата На Армур е да ги направи сите спортисти подобри преку страста, дизајнот и немилосрдната потрага по иновации.Од каде почнавме? Се започна со идеја да се изгради супериорна Маица.Технологијата зад разновидниот асортиман на Производи На Оклоп за мажи, жени и млади е сложена, но програмата за жнеење на придобивките е едноставна : носете Топлинска Опрема кога е жешко, Ладна Опрема кога е ладно и Ситесезонска Облека помеѓу крајностите.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи