.

.

New
А|Х АРМАНИ РАЗМЕНА Машка Линија Графичка Маичка

А|Х АРМАНИ РАЗМЕНА Машка Линија Графичка Маичка

DEN 1.67

Износот
Залиха

100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Предна Графика. Тенок Фит. Мека Памучна Маичка. Вратот На Екипажот. Забавна графика со мало Лого За Размена На Армани ја прави оваа маичка забавна и може да се истроши во секое време.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи