.

.

New
Под Оклоп Машки Ривал Руно Екипажот Дуксер

Под Оклоп Машки Ривал Руно Екипажот Дуксер

DEN 618.72

Износот
Залиха

100% Полиестер. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. Под мисијата На Армур е да ги направи сите спортисти подобри преку страста, дизајнот и немилосрдната потрага по иновации. Технологијата зад разновидниот асортиман на Производи На Оклопот е сложена, но програмата за жнеење на придобивките е едноставна : носете Топлинска Опрема кога е жешко, Ладна Опрема кога е ладно и Ситесезонска Облека помеѓу крајностите. Под мисијата На Армур е да ги направи сите спортисти подобри преку страста, дизајнот и немилосрдната потрага по иновации. Под мисијата На Армур е да ги направи сите спортисти подобри преку страста, дизајнот и немилосрдната потрага по иновации. Технологијата зад разновидниот асортиман на Производи На Оклопот е сложена, но програмата за жнеење на придобивките е едноставна : носете Топлинска Опрема кога е жешко, Ладна Опрема кога е ладно и Ситесезонска Облека помеѓу крајностите. Ултра меко руно со памучна мешавина со средна тежина. Брусен ентериер за дополнителна топлина. Ребрести јака, манжетни и дното полите. Ултра меко руно со памук со средна тежина со четкана внатрешност за дополнителна топлина. Ребрести јака, манжетни и дното полите.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи