.

.

New
Машка маица на Адидас сите SZN

Машка маица на Адидас сите SZN

DEN 399.36

Износот
Залиха

100% памук. Увезени. Повлечете го затворањето. Машинско миење. Машка спортска облека за секојдневно носење на животниот стил. Лабаво вклопување : нуди простор низ рамената за многу движење. Класичен удобност : Екипажот ја одржува својата форма. Подобро памук : Нашите памучни производи поддржуваат поодржливо земјоделство со памук. Понекогаш чистиот и едноставен изглед е најдобар. Оваа маица за мажи „Адидас“ е исечена малку лабава за лесно движење, додека екипажот го одржува вклопувањето. Зградата на памук единечен дрес е мека на допир.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи