.

.

New
Овошје На Разбој Враќање Памучна Маица Направена Со Одржливи, Рециклирани Влакна Со Мал Удар

Овошје На Разбој Враќање Памучна Маица Направена Со Одржливи, Рециклирани Влакна Со Мал Удар

DEN 1.33

Износот
Залиха

Лента За Покривање рамо до Рамо за Издржливост. Лента За Покривање рамо до Рамо за Издржливост. Ние сме посветени на Поплодна Иднина. Повлечете го затворањето. Оваа одржлива маица е задолжителна за вашата фиока и како и секогаш, ние обезбедуваме најдобро вклопување, загарантирано! * Пресметано со користење на лца студија потврдена од АИТЕКС, Универзитет Де Валенсија и УНЕСКО . Направено од Супер Мек Дрес користејќи мешавина Од Подобар Памук, Обновете Памук и Рециклиран Полиестер. Направено од Супер Мек Дрес користејќи мешавина Од Подобар Памук, Обновете Памук и Рециклиран Полиестер. Машинско Перење. Одржлива, Ниско Влијание Рециклирани Влакна Краток Ракав Маица. Одржлива, Ниско Влијание Рециклирани Влакна Краток Ракав Маица. Лентата за цвест од рамо до рамо ја обезбедува вашата удобност. Оваа Маица е изработена со 20% памук за обновување, висококвалитетно рециклирано влакно со мал удар направено од памучен текстилен отпад. Производството на памучни влакна за обновување, исто така, користи помалку вода во споредба со конвенционалниот памук, толку многу што 1 килограм Памук за Обновување заштедува до приближно 114 тушеви или 6 години вода за пиење*! Оваа унисекс памучна маица обезбедува повеќе од само заштеда На Земја-направена е да трае со шевови со двојна игла за дополнително повторно спроведување. Притоа, ние сме големи за претворање на работите во други работи! Значи, соработувавме со Recover q за да го создадеме Нашето Овошје Од Памучната Маица Recover Recover.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи