.

.

New
Тропска хавајска цветна шема маска за спиење мека маска за очи за спиење за слепите блокирајте ја светлината прилагодлива лента за жени мажи

Тропска хавајска цветна шема маска за спиење мека маска за очи за спиење за слепите блокирајте ја светлината прилагодлива лента

DEN 1.00

Износот
Залиха

Ослободете го напрегањето на очите : Оваа тропска хавајска цветна шема (4) маска за очи има добра пропустливост на воздухот и е погодна за пациенти со суви очи. Оваа маска за спиење може да се користи како помош за спиење, мека, флексибилна, еднократна, пеење, дури и по повторено миење може да се врати во првобитната состојба, додека одржува здрав кислород и воздух.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи