.

.

New
Ив Seер Себо Чиста Вегетална Пора Чистење Детоксикација На Лицето Јаглен Маска за акни-склони, Кожата 75мл цевка

Ив Seер Себо Чиста Вегетална Пора Чистење Детоксикација На Лицето Јаглен Маска за акни-склони, Кожата 75мл цевка

DEN 960.00

Износот
Залиха

Ги затнува порите и се бори против црните точки. Оваа Маска За Јаглен За Чистење На Порите со ботанички Јаглен го апсорбира вишокот на себум, ја ослободува кожата од нечистотии и го елиминира застојот на кожата што може да предизвика појава на црни точки. Детоксифицирана, вашата кожа е прочистена. Нејзината + : нејзината кремаста, немрсна текстура. Оваа формула содржи повеќе содржи повеќе од 98% состојки од природно потекло.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи