.

.

New
Хнксазг 60 Парчиња Козметичка Шпатула Шминка Лице Пластична Лажица За Нега На Кожата На Лицето Лажица Шпатули, 5 Инчен Разнобоен

Хнксазг 60 Парчиња Козметичка Шпатула Шминка Лице Пластична Лажица За Нега На Кожата На Лицето Лажица Шпатули, 5 Инчен Разнобоен

DEN 111.84

Износот
Залиха

големина : долга 5 инчи, широка 1,06 инчи, што е погодно за носење во вашиот. Пакување во боја : 60 парчиња, Случајна боја. Материјал : пластика. Лажиците можат да извадат козметика од вашите тегли за помалку неред. Широка Примена : Совршена За нанесување маска за лице, САМОДОВЕРБА, шминка или производи за нега на кожа. Лесен за употреба : оваа пластична лажица е удобна за држење, прекрасна алатка за убавина за жени. Оваа пластична лажица е удобна за држење и многу лесна, удобна и лесна за носење во чантата за шминка или кога сте на патување.Одлично ЗА самостојни козметички производи, шминка за јаболка или производи за нега на кожа, корисни за земање примероци од производи за убавина и многу повеќе.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи