.

.

New
Биоаква Seaucysket Олигопептидна Кожа На Лицето Поправка Длабока Навлажнувачка Хидратација Суштина Маска За Лице 25g

Биоаква Seaucysket Олигопептидна Кожа На Лицето Поправка Длабока Навлажнувачка Хидратација Суштина Маска За Лице 25g

DEN 0.67

Износот
Залиха

Пред да користите нов производ, се препорачува да го пробате на кожата зад увото. Текстурата е блага, навлажнувачка и немрсна, ја навлажнува кожата, нежно се грижи за кожата, помага да се подобри сувоста и дехидрацијата на кожата.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи