.

.

New
Фабрички Оригинален 32gb Компатибилен ЗА Lenovo ThinkPad, ThinkBook, ThinkCentre DDR4 3200MHz PC4-25600 SODIMM 2Rx8 CL22 1.2 v Лаптоп Лаптоп Мемориски Модул RAM Надградба P/N: 4X71A11993 Adamanta

Фабрички Оригинален 32gb Компатибилен ЗА Lenovo ThinkPad, ThinkBook, ThinkCentre DDR4 3200MHz PC4-25600 SODIMM 2Rx8 CL22 1.2

DEN 3.33

Износот
Залиха

Не верувајте во ниту еден модул за меморија таму. Забрзајте ги вашите програми и зголемете ја системската меморија НА 8 GB , 16 GB , 32 GB , 64 GB , па дури И 128 GB со поддржани компјутерски системи кои инсталираат Adamanta Меморија. Секогаш имаме стотици на залиха!. Секогаш имаме стотици на залиха!. Компатибилен Со Леново Samsung Сертифициран Think Book 14 G2 ITL, 15 G3 ACL, 15 G2 ITL, 14s ЈОГА ITL. ЛЕНОВО П/Н : 4Х71А11993. 32 GB (32 GB x 1) DDR4 3200 MHz Не-Паритет/Не-ECC Unbuffeded Драм Лаптоп SODIMM Меморија 260 пински Двоен Ранг Модул. ЛЕНОВО П/Н : 4Х71А11993. Секое продадено парче е тестирано на стрес за сигурност и долговечност. Сакате да бидете сигурни дека овој модул работи за вашиот уред? Ние нудиме бесплатна техничка поддршка од нашите сопствени сертифицирани техничари. Компатибилен Со Samsung Сертифициран Lenovo Think Pad L15 Gen 2 Intel, L14 Gen 2 Intel, P1 Gen 4, X1 Extreme Gen 4, T15p Gen 1, L15 Gen 2 AMD, T15g Gen 2, T14 Gen 2 AMD, P15v Gen 2, P15 Gen 2, Т15г Генерал 2 Лаптопи. Секој модул е поддржан со ограничена доживотна гаранција. Компатибилен Со Леново Samsung Сертифициран Think Book 14 G2 ITL, 15 G3 ACL, 15 G2 ITL, 14s ЈОГА ITL. Компатибилен Со Samsung Сертифициран Lenovo Think Centre M75q Генерал 2.32 GB (32 GB x 1) DDR4 3200 MHz Не-Паритет/Не-ECC Unbuffeded Драм Лаптоп SODIMM Меморија 260 пински Двоен Ранг Модул. Мемориските модули Од Адаманта доаѓаат Со Ограничена Доживотна Гаранција за да знаете дека ќе имате поддршка за вашата инвестиција.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи