.

.

New
Аодаер 48 Парчиња Острилки За Моливи Рачен Острилка За Моливи Со Двојна Дупка За Деца Острилка За Моливи Со Двојна Дупка За Училишна Канцеларија Дома, Избрани 4 Бои

Аодаер 48 Парчиња Острилки За Моливи Рачен Острилка За Моливи Со Двојна Дупка За Деца Острилка За Моливи Со Двојна Дупка За

DEN 1.33

Износот
Залиха

Користете прилики : малите острилки за моливи во боја се идеални за сите видови дом, училишна работа и забавни уметнички проекти, симпатична форма и богати бои ги прават практична алатка за споделување на децата, учениците и наставниците и одличен подарок за учениците како награди.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи