.

.

New
Кр Идеи Стандарден Мини Компјутер Штанд

Кр Идеи Стандарден Мини Компјутер Штанд

DEN 1.00

Износот
Залиха

Рачно изработена со прекрасно Тврдо Дрво Од Топола. 10 1/2" долг Х 9" широк Х 2 1/2 " висок. Црни заштитни капачиња за заштита на вашето биро. Изшкуркан двапати, обоен и лак завршен со 2 слоја. Едноставен Дизајн. Замислете да бидете во можност да се опуштите на столот, да го ставите видот директно пред вас, на екранот на компјутерот. Не гледајќи надолу во тоа. Каде треба да биде. Какво задоволство! Секој знае дека поставувањето на екранот/ мониторот на компјутерот е добро за вратот и грбот. Ако вашиот врат е повеќе во усогласување, помала е веројатноста да развиете проблеми со вратот или грбот. Овој држач за компјутер е токму она што е потребно и за удобност и за олеснување. Ако сакате производи направени во САД, кои се направени добро и ќе траат цел живот, овој штанд за компјутер е за вас. Секој од нив е рачно изшкуркан, рачно изработен, изработен со грижа, обоен со дамка од врвот на линијата и запечатен со два слоја лак. Рачно изработени ВО САД. Димензии : 10 1/2 "х 9" х 2 1/2". Дизајн И Изум На Кирк Роџерс. Кирк Роџерс Е Американски Пронаоѓач кој прави исклучителни производи кои се многу барани за одлична цена.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи