.

.

New
Мрзливи Сузан-2 Пакет Јасно Врти Организација &засилувач; Контејнер За Складирање Канта, Тркалезна Плоча Пластични Зачини Решетката За Зачини За Кабинет, Оставата,

Мрзливи Сузан-2 Пакет Јасно Врти Организација &засилувач; Контејнер За Складирање Канта, Тркалезна Плоча Пластични Зачини Решетката

DEN 399.84

Износот
Залиха

❥Еден Сет Вклучува-2 Пакет Јасна Организација За Предење И Корпа За Контејнери За Складирање, Отстранлива во 4 индивидуални послужавници. ❥Идеална Големина-големиот има димензии 10,6 "х 10,6 " х 3"(може да собере 19 шишиња кокс), малиот е 8,6 "х 8,6" х 2,7 " (може да собере 12 шишиња кокс). Совршено е за дома. Држете зачини, зачини, лименки во вашиот кабинет. Организирајте лак за нокти, нега на кожа, козметика во вашата комода. Чувајте пијалоци и закуски во вашиот фрижидер. Можете да го користите и насекаде каде што сакате. ❥Прекрасен Дизајн-360° РОТИРАЧКИ И ПОДИГНАТ РАБ : мрзливата грамофонка сузан има висококвалитетни лежишта за непречено ротирање, дизајнот на брановиот раб не само што ги штити внатрешните предмети од соборување, туку додава и убавина. Транспарентниот материјал не само што ви овозможува да видите што има во ротирачката лента, туку и го намалува сопственото присуство и го прави складирањето да изгледа едноставно и стилски, совршено усогласено со декорот на вашиот дом. ❥ПРЕМИУМ И БЕЗБЕДНО : Изработени од висококвалитетна пластика, без бпа, без мирис. Исчистете ја со благ сапун и вода. ЗАБЕЛЕШКА : НЕ ЗА МАШИНА ЗА МИЕЊЕ САДОВИ. Нека биде целосно натоварен и убаво се врти. Одличен квалитет за долготрајна употреба. ❥И СКЛАДИРАЊЕ И ПОСЛУЖАВНИК : тоа е складирање со голем капацитет кога ставате неподвижен и мала тежина, но цврст послужавник кога сакате да преместувате предмети. Соодветната висина го прави добар послужавник.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи