.

.

New
Гмкслин Мајка И Син Срцето Висат Шарм Постави Мушка За Мајка Мајка Нараквици Ѓердан

Гмкслин Мајка И Син Срцето Висат Шарм Постави Мушка За Мајка Мајка Нараквици Ѓердан

DEN 143.84

Износот
Залиха

Големината На Дупката е околу 4,8-5,0 мм, Компатибилна со Европските нараквици,Идеален Подарок за Мама Жени и Девојки. Совршен подарок за вашиот љубовник, девојка, свршеница, сопруга, мајка, сестра, пријатели На Роденден, Денот На Вљубените, Годишнината, Божиќ,денот на мајките.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи