.

.

New
Пинк Пантер 2 Стив Мартин Како Клосо И Емили Мортимер Како Никол 8 х 10 Инчен Слика

Пинк Пантер 2 Стив Мартин Како Клосо И Емили Мортимер Како Никол 8 х 10 Инчен Слика

DEN 3.33

Износот
Залиха

Мерења : 8 х 10 Инчи. Сосема Ново. Нема дупки, искинувања, солзи или свиоци. Одлично за врамување!. Ние комбинираме испорака на повеќе нарачки за фотографии!. Оваа фотографија од 8 х 10 инчи е сосема нова, никогаш не се користи, никогаш не е прикажана и во состојба на нане. Таа нема дупки, солзи, рипови, свиоци или било кој друг дефект! На залиха и подготвен за испорака! Професионално печатени и подготвени за секоја приватна колекција. Совршен за врамување!.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи