.

.

New
36 ПАРЧИЊА Шупливи Тродимензионални Налепници За Ѕид Од Пеперутка Во Боја, Блузи За Торта од Пеперутки, Декорација на Пеперутки за Забави и Соби. Бебе Деца Спална Со?

36 ПАРЧИЊА Шупливи Тродимензионални Налепници За Ѕид Од Пеперутка Во Боја, Блузи За Торта од Пеперутки, Декорација на Пеперутки

DEN 2.33

Износот
Залиха

●Материјал : Висококвалитетен тврд картон, издржлив, против прашина, погоден за чистење што може да ја направи пеперутката да трае подолго. Боја : тоа е сребро во темна светлина, и може да се промени во силна светлина. Различни бои може да се видат од различни агли. ●Димензија : тие имаат 3 големини, 4,7€3,2 инчи, 3,9€2,8 инчи, 3,2€2 инчи, и има 12 пеперутки од секоја големина. ●Широк спектар на употреба : тие можат да се применат за украсување на тематска забава, разубавување на музејот на пеперутки, детска соба, градинарски забави, позадина на фотографија, Божиќ, свадба, роденден итн. Кога се користи, можете нежно да се преклопите по линијата со точки на дното на крилото на пеперутката за да имате 3д ефект.во отсуство на светлина и темна светлина, пеперутката е сребрена, а пеперутката ќе ја промени бојата само под светлина.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи