.

.

New
Htlt Круна Овлажнител Неми Атомизирање Овлажнител Десктоп Овлажнител Со Автоматско Исклучување, Погоден За Соба За Бебиња, Канцеларија Во Спалната Соба, Розова

Htlt Круна Овлажнител Неми Атомизирање Овлажнител Десктоп Овлажнител Со Автоматско Исклучување, Погоден За Соба За Бебиња, Канцеларија

DEN 678.40

Износот
Залиха

€ ® Водена Магла На Ниво на микрон, Навлажнувачки Нежен Цела Ноќ, Навлажнувачка Сува Кожа, Подобрување На Сува Кожа И Пилинг, Суво И Кисело Очајно Наполнето * Долготрајно Траење На Батеријата, Вградена Литиумска Батерија, За Да се Ослободите Од Оковите, Уживајте Во Влагата Во Секое време И Насекаде. Water ▷ ▷ Водена Магла На ниво на микрон, Нежна Цела Ноќ Навлажнувачка, Навлажнувачка Сува Кожа, Ја Подобрува Сувата Кожа и Ексфолира, Суши и Кисели Очи. ◁- Долготрајно Траење На Батеријата, Вградена Литиумска Батерија, Целосно Ослободете се Од Оковите Наполнете Се, Уживајте Во Влагата Во Секое време, Насекаде.◁▷Интелигентна Заштита Од Суво Горење, Автоматско Исклучување, Додека Го Продолжува Животниот Век, Носи Безбедносна Заштита, Додека Го Навлажнува Здравјето, Исто така се Грижи за Вашата Безбедност. Иновативен Дизајн На Коси Спреј на 45°, Заменувајќи Го Претходниот Директен Спреј За Прскање, Косиот Агол Магла е Поудобен и Лесен за Корисниците. ◁- Многу Голема Количина На Навлажнување Како Навлажнувачки Крем, Трајно Навлажнување, Ублажување На Сувоста и Брзо Надополнување. делува како ваш хидратантен Крем, Трајно Навлажнување, Ја Ублажува Сувоста И Брзо Ја Надополнува Интелигентната Заштита Од Суво Горење, Автоматско Исклучување, Додека Го Продолжува Животниот Век, Носи Безбедносна Заштита, Додека го навлажнува здравјето, Исто Така се Грижи За Вашата Безбедностспецификација Име На Производ : круна навлажнувачпроизвод Материјал : Abs + Pppproduct Големина : 116 * 116 * 137mmweight : 220gbattery Моќ : 4.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи