.

.

New
Космичка Црна Галаксија С20 Ултра Задна Стаклена Покривка Водоотпорна Врата За Куќиште Со Стаклена Леќа На Камерата И Делови Од Лента Замена За Samsung Galaxy S20 Ултра 5g + А

Космичка Црна Галаксија С20 Ултра Задна Стаклена Покривка Водоотпорна Врата За Куќиште Со Стаклена Леќа На Камерата И Делови

DEN 3.33

Износот
Залиха

100% Сосема Нов И Квалитетен, 100% изработен од стакло, доаѓа Од Нов Телефон. Нема упатство за употреба вклучуваат. Ова Е Стакло, А не Пластично Куќиште, тоа е направено од стакло. Погоден За Samsung Galaxy S20 Ultra. 1 Х Назад Батерија Случај.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи