.

.

New
Нога Датотека, Нога Калус Отстранувач Професионални Шкурка Педикир Алатки Двострани Нога Рап Датотека Депилација Со Пластична Рачка, Нога Датотека За Мртва Кожа З

Нога Датотека, Нога Калус Отстранувач Професионални Шкурка Педикир Алатки Двострани Нога Рап Датотека Депилација Со Пластична

DEN 1.67

Износот
Залиха

Тој е лесен и лесен за употреба. Quot file за мртва кожа, мазни груби стапала речиси веднаш. Ве молиме инсистирајте да го користите ова, тогаш ќе видите огромна разлика. Ако мртвата кожа се акумулира на работ на датотеката, користете мала четка за да ја исчистите кога ги миете датотеките. ❤ономски дизајн на рачката. ТРЕПКАЊЕТО НА НОКТИТЕ е специјализирано за производи за маникир и педикир, особено за датотеки за нокти, совети за нокти, четка за нокти, алатки за нега на стапала, одмор за раце за нокти, отстранувач на лак и украси за нокти, задоволувајќи ги сите ваши потреби за уметност на ноктите. ТРЕПКАЊЕТО НА НОКТИТЕ има за цел да воспостави професионален онлајн трговски центар за маникир кој ги обезбедува сите видови висококвалитетни алатки за маникир за техничарот за нокти или зависниците од нокти. Потопете ги стапалата со топла вода за да ја омекнете мртвата кожа пред да ја користите датотеката за стапалото. Сите предлози за нашите производи, добредојде да ги споделите со нас. Двете страни може Да се користат Грубо за отстранување на мртвата кожа, фината површина може да го отстрани роговиден, може да се реши проблемот со мртвата кожа на нозете. Вашата доверба е движечка сила за нашиот континуиран развој. Ви благодариме што избравте Трепкачки Нокти. Questle flash за лесна употреба со долга рачка за полесни домашни педикир. Желба ТРЕПКАЊЕ Ноктите го разубавуваат и осветлуваат вашиот живот. Материјал : Професионална груба и фина шкурка и цврста пластична рачка.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи