.

.

New
Swaddledesigns памук плетена вреќа за спиење, ќебе без ракави со двонасочен патент, црни мали стрели, средни, 6-12 месеци

Swaddledesigns памук плетена вреќа за спиење, ќебе без ракави со двонасочен патент, црни мали стрели, средни, 6-12 месеци

DEN 1.33

Износот
Залиха

Подолу информациите се само за пакување. Иновативен двонасочен патент за лесна употреба. Открива од врвот и одвртки од дното. Мека, премија памучна плетена вреќа за спиење ги заменува лабавите ќебиња за побезбеден сон. Оценка на TOG од 0,7, најдобар за умерени температури. Големини : мали (0-6 месеци, се вклопуваат до 28 инчи), средно (6-12 месеци, се вклопуваат до 32 инчи), големи (12-18 месеци, се вклопуваат до 35 инчи). Новите прегледи на родители потврдуваат дека нашиот корисен двонасочен патент е одлична иновација. Подолу информациите се само за пакување. Иновативен двонасочен патент за лесна употреба. Открива од врвот и одвртки од дното. Мека, премија памучна плетена вреќа за спиење ги заменува лабавите ќебиња за побезбеден сон. Оценка на TOG од 0,7, најдобар за умерени температури. Големини : мали (0-6 месеци, се вклопуваат до 28 инчи), средно (6-12 месеци, се вклопуваат до 32 инчи), големи (12-18 месеци, се вклопуваат до 35 инчи). Новите прегледи на родители потврдуваат дека нашиот корисен двонасочен патент е одлична иновација.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи