.

.

New
vvfelixl unisex uniskex сина возрасна златница и кученца сет за бебиња за спиење, бебешко носено ќебе, вреќа за спиење на мали деца, костум за спиење за новороденчиња за новоро

vvfelixl unisex uniskex сина возрасна златница и кученца сет за бебиња за спиење, бебешко носено ќебе, вреќа за спиење на мали

DEN 415.84

Износот
Залиха

Според висината на детето за да се избегнат грешките во големината, табелата со големина на детали PLS се однесува на сликата 3. Доволно поголем опсег : Еднорог сина вреќа за спиење за новороденче Има широко дно дизајн му дава на бебето доволно опсег на движење, а дизајнот без ракави е повеќе бесплатен за да се движи бебето. , и дизајнот без ракави е повеќе бесплатен за да се движи бебето.? Применлива сцена : Оваа вреќа за спиење за дете е погодна како како дете што може да носи дете за бебето да спие, дневна облека за дома, за затворено кампување на отворено и др.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи