.

.

New
Хаманс ЕДЦ Мултиалат Обвивка За Ремен, Организатор На Кожна Обвивка За Машка Фенерче, Кожна ЏЕБНА Обвивка ЕДЦ Со Држач За Пенкало, Клуч Фоб

Хаманс ЕДЦ Мултиалат Обвивка За Ремен, Организатор На Кожна Обвивка За Машка Фенерче, Кожна ЏЕБНА Обвивка ЕДЦ Со Држач За Пенкало,

DEN 351.20

Износот
Залиха

[Едноставна И Мултифункционална] едноставна торбичка за алатки ЕДЦ за мажи на ремен, дојдете со обвивка од фенерче, обвивка со повеќе алатки/нож, Со Држач за Клучеви, организатор на ремени ЕДЦ многу добро е да се има на ременот, ја олеснува работата и помага да се задржат важните алатки блиску. [100% Природна Кожа] рачно изработената кожна обвивка изработена од мека кожа со квалитет од 100% висина, со висока флексибилност и издржливост, обвивката со повеќе алатки за ремен е отпорна на гребење и отпорна на абење, може да одговара на секој стил на ремени. [Совршено Одговара за ремен] едц џебен организатор со компактна големина од 6х5 инчи, а кожената обвивка за ремен одговара на сите ремени со стандардна големина широки до 2,1 инчи. [совршен подарок] организаторот НА кожни ремени ЕДЦ може да се даде како подарок за одмор на вашиот татко, сопруг, пријател, кожна обвивка со повеќе алатки им ја олеснува работата. [Вклучен пакет] една кожна обвивка (ножот, фенерчето, мултиалатот на сликите не се вклучени).

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи