.

.

New
Фискари Прави Ножици 8 Пластика, Нерѓосувачки Челик

Фискари Прави Ножици 8 Пластика, Нерѓосувачки Челик

DEN 1.67

Износот
Залиха

Фискари Директно Сите Намени 8 Инчен ножици 01-004249 J. Сече различни материјали, вклучувајќи хартија, велум и картон. Прецизно заземјување, нерѓосувачки челик ножеви држат остар раб. Утоплус рачката е дизајнирана да одговара на вашата рака. Сите Намени 8 инчни ножици. Фискари Директно Сите Намени 8 Инчен ножици 01-004249 J. Сече различни материјали, вклучувајќи хартија, велум и картон. Прецизно заземјување, нерѓосувачки челик ножеви држат остар раб. Утоплус рачката е дизајнирана да одговара на вашата рака. Сите Намени 8 инчни ножици. Чк-01-004249.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи