.

.

New
ДДП Весткот Стич ножици 4,5 криви остри точки на криви остри точки

ДДП Весткот Стич ножици 4,5 криви остри точки на криви остри точки

DEN 3.00

Износот
Залиха

Ножици за бод на Весткот 4.5 "Закривени остри точки. Направени во не'рѓосувачки челик. Исто како и сликата. Одличен квалитет. Направено од ДДП. Весткот бод ножици 4,5" криви остри точки. Направено од не'рѓосувачки челик. Исто како и сликата. Одличен квалитет. Направено од ДДП. ДДП Весткот Стич ножици 4.5 "Закривени остри точки.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи