.

.

New
ДОИТОЛ Облека, 200 парчиња 2. 5см Дрвени Штипки За Облека Штипки За Облека Иглички

ДОИТОЛ Облека, 200 парчиња 2. 5см Дрвени Штипки За Облека Штипки За Облека Иглички

DEN 0.33

Износот
Залиха

Лесен и одличен за секојдневна употреба. за стегање и држење на вашиот јорган, навлака за јорган и облека, за да паднат од закачалката за облека во ветровит ден. Едноставен и практичен дизајн и лесен за употреба. Опис предметот е комплет од 200 парчиња едноставни и практични големи иглички за облека во боја на дрво, кои главно се направени од издржливо тврдо дрво и метални материјали и можат да ви помогнат да ја држите облеката ако се грижите дека облеката ќе ви падне од закачалката за облека во ветровит ден. Карактеристики-Боја : Боја На Дрво. - Материјал : издржливо тврдо дрво и метал. - Големина ( Должина) : Прибл. 2. 5см/ 1 инч. - за трајна употреба. - за стегање и држење на вашиот јорган, навлака за јорган и облека, за да паднат од закачалката за облека во ветровит ден. - Лесен и одличен за секојдневна употреба. - Едноставен и практичен дизајн и лесен за употреба. Пакет Вклучувајќи 200 * 2. 5см Дрвени Штипки За Облека Штипки За Облека Иглички.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи