.

.

New
Foxенски трки со жени Блеквел Бејни

Foxенски трки со жени Блеквел Бејни

DEN 3.00

Износот
Залиха

100% акрилик. Увезени. Повлекување на затворање. Само миење на рацете. Тип на производ : капа. Димензии на пакетот : 4 l x 17 w x 12 h (cm). Тежина на пакет : 0,09 фунти. Земја на потекло : Кина. Чиста и стилска jaquard beanie ја одржува главата топла во студените денови.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи