.

.

New
Јога Кошули Со Отворен Грб За Жени-Блузи За Вежбање, Атлетски Кратки Ракави, Маици За Трчање Лабаво Вклопување

Јога Кошули Со Отворен Грб За Жени-Блузи За Вежбање, Атлетски Кратки Ракави, Маици За Трчање Лабаво Вклопување

DEN 2.33

Износот
Залиха

95% Вискоза, 5% Спандекс. Увезени. Повлечете го затворањето. ● Удобна, мека, течна, лесна, дише и растеглива ткаенина. ● Дизајн : секси течни отворени врвови на грбот ви овозможуваат да уживате во тренингот за јога, лабави еластични Маици, слаба блуза за жени тинејџерки. € Карактеристики : Еластична лента за рамо за задржување на обликот после миење. € V вратот краток ракав јога кошули, костум за лето/секојдневен носат. Прилика : облека за вежбање јога, идеална за секојдневно носење, спорт, патување, плажа, секојдневно секојдневно носење, одмор, слободно време, основно, канцеларија, училиште.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи