.

.

New
2PCS LC до FC адаптер, единечен режим 9/125UM LC/UPC женски до FC/APC машки симплекс хибриден конектор за адаптер за оптички влакна

2PCS LC до FC адаптер, единечен режим 9/125UM LC/UPC женски до FC/APC машки симплекс хибриден конектор за адаптер за оптички

DEN 158.40

Износот
Залиха

Адаптерите за хибридни оптички влакна со машки до женски конфигурации се многу корисни за поврзување на лепенки со различни конектори.3d B Издржливост : ≥1000 пати Список на пакети : 2 PCS LC-FC оптички влакна Оптички оптички влакна Оптика Адаптер.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи