.

.

New
Мачка јака Отцепен Хороскопски Шкорпија Симбол Соѕвездија Црна Бела 8 до 12 Инчи 0,5 Инчи Широк

Мачка јака Отцепен Хороскопски Шкорпија Симбол Соѕвездија Црна Бела 8 до 12 Инчи 0,5 Инчи Широк

DEN 1.67

Износот
Залиха

Отцепената јака за мачки одговара на големината на вратот од 8-12 инчи и е широка 1/2 инчи. Оваа јака за мачки содржи убави, оригинални уметнички дела и издржливи компоненти. Јаката е изработена од полиестер со висока густина и пластична штипка која е преинженерирана во дебелина, осигурувајќи дека ќе издржи се што може да изнесе вашето домашно милениче. Овој производ е рачно изработен во САД Со Тока Надолу и е официјално лиценциран со Тока Надолу. Појавување води/каишки на располагање.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи