.

.

New
Жолта Куче Дизајн 4 Лист Детелина Куче Јака 3/4 Широк И Се Вклопува Вратот 10 До 14, Мали

Жолта Куче Дизајн 4 Лист Детелина Куче Јака 3/4 Широк И Се Вклопува Вратот 10 До 14, Мали

DEN 689.60

Износот
Залиха

УПОТРЕБА : НАПРАВЕНО ЗА АКТИВНИ КУЧИЊА -100% мазен издржлив полиестер, овие јаки се изградени за удобност и акција. Системот Ознака-А-Долго го олеснува заменувањето на ознаките ЗА ИДЕНТИФИКАЦИЈА од една јака во друга или менувањето На Ознаките за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на истата јака. Ја вклучивме оваа посебна карактеристика без трошоци! ЛЕСНО ЗА ЛЕСНО ИСКЛУЧУВАЊЕ-Користејќи затворач за брзо ослободување, јаката лесно може да се земе или исклучи на кучето. Машина за перење и отпорни на временски услови. Овие издржливи, загарантирани да траат јаките за кучиња немаат груби рабови, нема нишки за кршење или кршење, нема проблем да одите во миење и нема стрес да ги натерате или исклучите вашите кучиња. ГОЛЕМИНА : Оваа јака за кучиња користи брзо затворање на затворачот, исто така наречено затворач за странично ослободување. ОЗНАКА-А-ДОЛГО - овој сосема нов, патент во очекување на системот За Ознаки За ДОМАШНО Милениче е вграден токму во оваа јака за кучиња. Одлично за кучиња на отворено, водни кучиња и службени кучиња. Совршено за кога е потребна посебна ознака во паркот за кучиња, на плажа или како службено куче. - Произведено Од почеток до крај Од Жолто Куче Дизајн Ад. Големината е дадена како опсег на должини на вратот. АМЕРИКАНСКА СОПСТВЕНОСТ. Во Гринсборо НЦ со некои глобални материјали. Овие јаки за кучиња се поддржани од Дизајнот На Жолто Куче. Нема повеќе скршени нокти на прстите или изгребани ознаки за ИДЕНТИФИКАЦИЈА.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи