.

.

New
Сад Отпорен На Врвови За Заморчиња И Други Мали Миленичиња - Небесно Сино - Голема Големина Од 3/4 Чаши Нова

Сад Отпорен На Врвови За Заморчиња И Други Мали Миленичиња - Небесно Сино - Голема Големина Од 3/4 Чаши Нова

DEN 223.20

Износот
Залиха

Небесно Сино. Пролет Зелена. Јоргована (Виолетова). Фуксија (Розова). Голем Престој 3/4-чаша (126 гр) големината е соодветна за 3 до 6 заморчиња за измерена каша, или за зеленчук и сточна храна. Работи одлично и за зајаци ,ed, порове, стаорци и други мали миленичиња. Ја одржува храната чиста и надвор од подот на кафезот нема повеќе потрошени кибли!. Заштедува време и пари Овој сад плаќа за себе!. 7.9 "дијаметар (база) 4.5" дијаметар (сад) х 1.5" висина. Бпа-бесплатна, полипропиленска пластика со вбризгување со храна, моментално достапна во четири бои (достапна И во помала големина од 1/4 чаши). Голем Престој 3/4-чаша (126 гр) големината е соодветна за 3 до 6 заморчиња за измерена каша, или за зеленчук и сточна храна. Работи одлично и за зајаци ,ed, порове, стаорци и други мали миленичиња. Ја одржува храната чиста и надвор од подот на кафезот нема повеќе потрошени кибли!. Заштедува време и пари Овој сад плаќа за себе!. 7.9 "дијаметар (база) 4.5" дијаметар (сад) х 1.5" висина. Бпа-бесплатна, полипропиленска пластика со вбризгување со храна, моментално достапна во четири бои (достапна И во помала големина од 1/4 чаши).

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи