.

.

New
2 Пакувајте Светло За Приврзок На Фарма, Прилагодливо Рустикално Осветлување На Островот Во Кујната, Црна И Природна Текстура На Дрво Висечки Светилки За Трпезариј

2 Пакувајте Светло За Приврзок На Фарма, Прилагодливо Рустикално Осветлување На Островот Во Кујната, Црна И Природна Текстура

DEN 799.84

Износот
Залиха

Затемнувачки Макс 1 х 60В, е26 база, компатибилен со затемнета сијалица и прекинувач (Светилки и прекинувач НЕ се вклучени). Класичната комбинација на зрно дрво и црно, и стилскиот ретро правоаголен отворен дизајн го прават овој приврзок светла кујнски остров полн со рустикална ретро атмосфера. И донесете посилна светлина во вашата куќа. Може да биде целосно затемнет кога се користи со светилки за затемнување и компатибилен прекинувач за затемнување(сијалицата и прекинувачот за затемнување не се вклучени). Спецификација. - Заврши : Природа Дрво Текстура И Црно. Безбедност И Обезбедување На Квалитет оваа црна кујна светло тела помина УЛ сертификација, ве молиме користете го со доверба. - Прилагодлива Висина : 9. Класичната комбинација на зрно дрво и црно, и стилскиот ретро правоаголен отворен дизајн го прават овој приврзок од дрво полн со рустикална ретро атмосфера. Прилагодлива Висина Должина : 7,9 инчи, Ширина : 7,9 инчи, Висина : 9,2-66,3 инчи, Дијаметар На Крошна : 4,8 инчи. - Стил : Модерна Фарма. Кујнска фарма светлосните тела бараат тврди жици, без прекинувачи и без приклучоци. - Категорија : Приврзок Светлина. Светлото за трпезариска маса е изработено од квалификувани занаетчии со дабова и црна метална рамка.Дизајн Кујнскиот лустер е изработен од квалификувани занаетчии со дабова и црна метална рамка. - Материјал : Дрво + Метал. Рамни, наклонети и засводени таванисе компатибилни. Klgxnrd е фабрика за производство на светилки, фабриката е основана веќе 15 години, нудејќи производи со висок квалитет по пристапни цени поддржани.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи