.

.

New
Jackек Ришесон Пластика 13 добро сад за цветни палети

Jackек Ришесон Пластика 13 добро сад за цветни палети

DEN 0.33

Износот
Залиха

Палета во форма на цвеќиња. Тешка пластика слична на порцелан. Лесно за чистење. Палета во форма на цвеќиња. Тешка пластика слична на порцелан. Лесно за чистење. Пластично јадење во форма на цвеќиња е со дијаметар од 5-1/8 инчи во длабочина од 5/8 инчи. Има шест големи делови за употреба како палета на акварел.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи