.

.

New
Детското Место Момчиња ' Слаби Чино Панталони

Детското Место Момчиња ' Слаби Чино Панталони

DEN 2.67

Износот
Залиха

100% памук. Увезени. Затворање на патент. Машинско Перење. Изработен од 100% Памучен Диагон; праска за меко чувство. Цврст стил во супер пријатен памук за носен секојдневен изглед од горните размери. Слаба силуета со јамки за ремени, патент летаат со затворање на копчиња и странични џебови со наклон. Овој секојдневен-се среќава-облечен чино панталон е елегантен главен за неговиот плакар. Детското Место нуди облека и облека со вредни цени кои се забавни и лесни за составување. Тие ќе го сакаат овој стил..ќе ви се допадне ова место. Тие ќе го сакаат овој стил-Ќе Ви се допадне Ова Место. Нашето место е секогаш во стил.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи