.

.

New
Круна Автомобилски Ј5355324 Кабел За Сопирање Собрание

Круна Автомобилски Ј5355324 Кабел За Сопирање Собрание

DEN 911.52

Износот
Залиха

Директна Замена. Висококвалитетна конструкција. Производи со врвен квалитет. Подобрете го стилот, удобноста и функционалноста на вашето возило. Издржлив и долготраен. Круна Автомобилска Сопирачка За Паркирање Кабелска Сопирачка. Автомобилската круна носи над 9600 уникатни квалитетни заменски делови кои опфаќаат над 766.000 различни апликации за секој модел на џип произведен од 1941 година.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи