.

.

New
Витаминпаста Паста За Заби 4.1 Мл

Витаминпаста Паста За Заби 4.1 Мл

DEN 226.88

Износот
Залиха

Витамини д&Е.Витамини Б3, 5&6. Нане вкус мулти-витамин и Минерални Додаток паста за заби. Витаминпаста Паста за Заби е првиот мулти-витамински и минерален додаток паста за заби. Витаминпастата го прави добивањето дополнителни витамини, минерали и антиоксиданси едноставно, секој пат кога ги миете забите. Витаминпастата исто така ги избелува забите, Го Освежува здивот, се бори со забен камен, е без флуор, безбедна за голтање и има чист вкус на Нане.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи