.

.

New
Унисекс-Дете на картер Рики Лизгање На Патики

Унисекс-Дете на картер Рики Лизгање На Патики

DEN 312.80

Износот
Залиха

Гумен ѓон. Обичните патики за лизгање на детето со безвременски кожен изглед. Толку лесен стил на лизгање. Издржлива конструкција од вештачка кожа. Спортски бели надворешни ѓонови. Удобни еластични шипки. Најкул верзија на класичен до некогаш засилување на облека. Овие секојдневни лизгачки патики се брзи и лесни како што доаѓаат, во неуништлив горен дел и лесна неутрална шема на бои.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи