.

.

New
Били Обувки Деца ЦС Ниски Патики За Мало И Големо Дете - Платно Горно, Лесна Платнена Постава и Гумен Надворешен Ѓон

Били Обувки Деца ЦС Ниски Патики За Мало И Големо Дете - Платно Горно, Лесна Платнена Постава и Гумен Надворешен Ѓон

DEN 0.67

Износот
Залиха

Произведено во САД или Увезено. Гумен ѓон. ЛИЗГАЧКА АТМОСФЕРА : нека вашите стапала го почувствуваат инспиративниот изглед на скејт-скејт со Носење Ниски Патики На Били Обувки, Со кружен прст, дизајн со низок врв и со нашите нерамни ленти со потпис на страните. ИНОВАТИВЕН ФЛИП-ТОП : Користејќи иновативна флип-Топ технологија, им даваме на децата забавен начин да ги облечат и соблечат чевлите со затворање на патент, како и затворање со врвки на вамп со метални дупчиња. ТКАЕНИНА ШТО ДИШЕ : Изработена со издржлив и дише платнен горен дел, лесна платнена постава и отстранлива влошка, Нашата Ниска ПАТИКА БИЛИ ЦС е исто ТАКА пријателска. АМОРТИЗИРАНА ПОДДРШКА : Одлична за целодневно удобно носење и игра, нашите патики доаѓаат со поместена јака, добро амортизирано подножје и издржлив и флексибилен гумен надворешен ѓон со жлебови за дополнителна влечна сила. Неутрални БОИ : Достапни И во мали и во големи димензии со 4 неутрални опции за боја за избор, нашите кул патики со низок врв се совршено спарување за секојдневно носење и за момчиња и за девојчиња.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи