.

.

New
Чевли за трчање на машки натпревар на Најк

Чевли за трчање на машки натпревар на Најк

DEN 1.00

Износот
Залиха

ткаенина и синтетички. Гума ѓон. Број на модел : AA2029001. Пол : Менс. Боја : Црно/бело. Направено во : Индонезија. Сосема ново со оригинално поле. ткаенина и синтетички. Гума ѓон. Број на модел : AA2029001. Пол : Менс. Боја : Црно/бело. Направено во : Индонезија. Сосема ново со оригинално поле. Удобно трчање чевли.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи