.

.

New
Пума (プーマ Машки патики, атлетски чевли, обука, трчање

Пума (プーマ Машки патики, атлетски чевли, обука, трчање

DEN 2.00

Износот
Залиха

Гума ѓон. Тежина : 10,6 мл (310 g) (10,6 инчи (27. Одлична поддршка. Еластична. Направена од високо перничиња Ева. Зона пена. Гума ѓон. Изработено од високо пернишана EVA. Зона пена. Информации за производот лесен и стилски воведувајќи го крајниот чевли за трчање со убави линии. Изведба решетка горниот за супериорна дишеност мекиот јазик и влечење зона за постројки за удобност, исто така, има и традиционални ленти од пена на страните. На страните. На страните. Појавата за пена е функционален дизајн кој спречува извртување на партал за нозе или преовладување на чевлите да обезбедат цврста поддршка без да го жртвуваат вашиот опсег на движење. Пар чевли што можете да ги уживате. и висока еластичност. Детали и голема поддршка ја усвојуваат ЕВА со висока еластичност и амортизирање.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи