.

.

New
Сонцето 13.5x20 Оригинален промо филм Постер Постер нане Дени Бојл

Сонцето 13.5x20 Оригинален промо филм Постер Постер нане Дени Бојл

DEN 0.33

Износот
Залиха

Скала за оценување : Нане, во близина на нане, многу добро, фер и сиромашен. Оригинален постер за филм - не препечатување. Постерите доаѓаат валани во пластичен ракав и се испорачуваат во цврста картонска цевка. Ако Д/С или ДС во титулата значи дека постерот е двострана.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи