.

.

New
Филтрет 16х30х1, Филтер За Воздух На Печка Наизменична СТРУЈА, МПР 1500, Ултра Алерген За Здраво Живеење, 2-Пакет &засилувач; 20х25х1, Филтер За Воздух На Печка Наизменична С

Филтрет 16х30х1, Филтер За Воздух На Печка Наизменична СТРУЈА, МПР 1500, Ултра Алерген За Здраво Живеење, 2-Пакет &засилувач;

DEN 2.33

Износот
Залиха

Производ 2 : 1500 МПР има рејтинг НА МЕРВ 12.78) вашиот дом треба да биде вашето светилиште, почнувајќи од воздухот што го дишете.Филтрет 20х25х1, Филтер За Воздух Со Наизменична СТРУЈА, МПР 1500, Ултра Алерген За Здраво Живеење, 2-Пакет (точни димензии 19. Со проактивно фаќање прашина, бактерии, вируси и алергени, овие филтри со високи перформанси помагаат да се подобри квалитетот на воздухот во вашиот дом. Филтретниот Алерген, Бактериите И Вирусните Филтри за Воздух помагаат да се фатат несаканите честички од воздухот во вашето домаќинство, придонесувајќи за почиста, посвежа домашна средина. Производ 1 : ЗА ОПТИМАЛНИ ПЕРФОРМАНСИ На Вашето Пријавување за Греење за програма за потсетување за промена на филтерот што работи за вас!. Производ 2 : ПРИВЛЕКУВА И ФАЌА микроскопски честички како што се чад, остатоци од кашлица и кивање, бактерии и вируси и големи честички, вклучувајќи влакненца, прашина од домаќинството и полен. Производ 1 : Овозможено Со Надополнување На Цртичка; Ако ја користите оваа функција, сензорот во уредот ќе го следи животниот век на вашите филтри и автоматски ќе постави нарачка за нови филтри од тука кога е време за замена. Производ 2 : ДИЗАЈНИРАН СО ЕКСКЛУЗИВНА Филтер Бренд 3-во-1 технологија ОД 3М за да ги зароби несаканите честички на воздухот додека дозволува почист проток на воздух. Производ 2 : НАДМИНУВА ФИБЕРГЛАС, ПЕРАТ И НЕЕЛЕКТРОСТАТСКО 3-месечно плисирано 1 инчи.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи