.

.

New
Карбонски Влакна Ролербол Пресврт Пенкало-Централна Вашингтон Диви Мачки

Карбонски Влакна Ролербол Пресврт Пенкало-Централна Вашингтон Диви Мачки

DEN 417.60

Износот
Залиха

Мастило со ролери за постојан проток на мастило и помалку прескокнување. 5,5 должина го прави ова совршено пенкало со големина. Силната структура вградена во јаглеродни влакна гарантира дека ова пенкало ќе трае со години. Совршен за училиште, работа, канцеларија, дом, бизнис, извршен подарок, потписи. Ласерски Гравирани ВО САД. Движете се подалеку од основните пенкала и евтиниот пластичен материјал со ова извршно пенкало за пресврт на ролери од јаглеродни влакна. Ова пенкало има завршница од јаглеродни влакна со хромирани акценти, сложен дизајн на плочки и јаглеродни влакна со висока јачина вградени во бурето. Механизмот за пресврт-дејство непречено го ослободува мастилото. Пенкалото ќе ви даде неверојатен, професионален изглед што вашите клиенти, соработници или соученици наскоро нема да го заборават.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи