.

.

New
Небраска Омаха Пентант целосна големина се чувствува

Небраска Омаха Пентант целосна големина се чувствува

DEN 2229.12

Износот
Залиха

Pennant е целосна големина 12 "x 30" и предметот е универзитетски лиценциран и автентичен. Изработено од цврста мешавина со зашиена ракава за стапчиња (варира, црна или бела). Логоата на Uno Mavs и ознаките се печатени на едностран екран. Совршено како wallиден транспарент во секоја просторија дома, канцеларија или како украси за забави. Официјално лиценциран и одобрен производ. Pennant е целосна големина 12 "x 30" и предметот е универзитетски лиценциран и автентичен. Изработено од цврста мешавина со зашиена ракава за стапчиња (варира, црна или бела). Логоата на Uno Mavs и ознаките се печатени на едностран екран. Совршено како wallиден транспарент во секоја просторија дома, канцеларија или како украси за забави. Официјално лиценциран и одобрен производ.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи