.

.

New
висесани Венец Со Симбол На Знамето На САД Голема Пречка За Перење Со Рачка Издржлива Облека Што Може Да Се Преклопи Ја Попречува Кантата За Играчки За Торби За Пер?

висесани Венец Со Симбол На Знамето На САД Голема Пречка За Перење Со Рачка Издржлива Облека Што Може Да Се Преклопи Ја Попречува

DEN 2.00

Износот
Залиха

Без разлика дали треба да ги соберете алиштата, да ја средите облеката или да ставите играчки, нашата пространа пречка за перење е наједноставното и најефикасното решение. МОДЕРЕН ДИЗАЈН И ПРАКТИЧЕН ВО УПОТРЕБА : отсега ослободете се од гломазната корпа за перење алишта!! Оваа корпа за перење со преклопување е дизајнирана за сите ваши потреби за складирање. ПОСИЛНИТЕ РАЧКИ - - - - Рачките се дизајнирани со засилена врска, така што тие нема да се скршат кога ќе ја подигнете пречката за перење.Покрај тоа, црниот ентериер е отпорен на нечистотија. Не користете машина за перење за чистење на торбата, тоа ќе го оштети водоотпорниот слој. МУЛТИФУНКЦИИ - - - - Нашата пречка за перење може да се користи како кеси за облека за чување валкана облека, корпа за Перење и торби за пазарење за складирање на сите видови на сите видови на сарафани. ПРЕКЛОПНА ТОРБА ЗА ПЕРЕЊЕ АЛИШТА - склоплива и разноврсна карактеристика го прави практичен и удобен за носење од колеџ стан до пералница и практичен за лесно складирање кога не се користи, не зазема дополнителен простор. *** БРЕНД** * ВИСЕСАНИ значи обезбедување живописна шема и стилски стил за преклоплива пренослива Пречка за Перење.ДВОСЛОЈНА ТКАЕНИНА ОД 600Д ОКСФОРД-Изработена од тешка двослојна Ткаенина Од 600д Оксфорд Со водоотпорна јп облога внатре, оваа торба за отежнување на алиштата се штити од кинење и разделување под притисок. Исклучителна работна манипулација, дозволете им на клиентите да доживеат подобри производи.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи