.

.

New
Амбесон Апстрактна Торба За Перење, Кружни Форми Ретро Изгледаат Земјени Тонови Илустрација Цвет Инспириран, Попречува Кошница Со Рачки Затворање На Врвки За Пере

Амбесон Апстрактна Торба За Перење, Кружни Форми Ретро Изгледаат Земјени Тонови Илустрација Цвет Инспириран, Попречува Кошница

DEN 1.67

Износот
Залиха

Мерења-13" Широк х 19 " Висок. Повеќенаменски организатор на корпи за перење, играчки, книги, крпи. НАПРАВЕНО Од-Висококвалитетна 100% задебелена неткаена полиестерска ткаенина. Дамки и отпорни на вода. КАРАКТЕРИСТИКИ-рачки за Држење. Лесен за носење. Затворање на врвка. Може да складира до 2 товари алишта. МАШИНА ЗА ПЕРЕЊЕ-Измијте со ладна вода и благ детергент. Немојте да се исушите. Не користете белило. ПЕЧАТЕНО-со најсовремена технологија за дигитално печатење. Долготрајни задебелени бои и јасна слика. Овој организатор на торби за перење ќе ви го олесни секојдневието многу. Тоа ќе биде еден од вашите помагачи да го задржите вашиот дом. И ќе покаже одличен декоративен акцент со модерни отпечатоци покрај тоа што е супер корисен. Исто Така, Корпата За попречување На Амбесон може да биде одличен подарок за загревање на куќата!.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи