.

.

New
лианг Корпи За Перење Корпа За Перење Валкана Облека Корпа За Детски Играчки Складирање Цртани Филмови Го Попречуваат Складирањето На Домот Што Се Преклопува

лианг Корпи За Перење Корпа За Перење Валкана Облека Корпа За Детски Играчки Складирање Цртани Филмови Го Попречуваат Складирањето

DEN 1.67

Износот
Залиха

Застанете сами, лесни и цврсти. лесно за предавање и движење. Еколошки материјали се свежи и невкусни за заштита на вашето здравје. Може да се користи за ставање облека, играчки, крпи итн. Совршен за дома, канцеларија, плакар, спални соби, бањи, оставата, чајната кујна, биро, студентски дом и повеќе мултифункционални. Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не. Карактеристика : Со Рачкикарактеристика : Еко-Пријателскикарактеристика : Преклопувањематеријал : Памукстил : Европаматеријал : памучна постелнина.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи