.

.

New
Шик 14к Розово Злато Исполнет Со Бел Сафир Свадбен Прстен Свршенички Накит

Шик 14к Розово Злато Исполнет Со Бел Сафир Свадбен Прстен Свршенички Накит

DEN 2.33

Износот
Залиха

100% Нов И Квалитетен. Материјал : Розово Злато Исполнето. Главен Камен : Бел Сафир. Големина на прстен (САД ) 6-10. Пакетот вклучува : 1 парчиња/сет. Забелешка : поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликата.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи