.

.

New
ПОПРУН Планер 2022-2023 Академска Година Планер, Неделен И Месечен Планер Со Часовни Временски Слотови, Месечни Јазичиња, 100гсм Хартија, Мека Покривка-Розова

ПОПРУН Планер 2022-2023 Академска Година Планер, Неделен И Месечен Планер Со Часовни Временски Слотови, Месечни Јазичиња, 100гсм

DEN 2.33

Износот
Залиха

?●ПЕРСОНАЛИЗИРАН ДИЗАЈН - Месечни Јазичиња Еластична Лента За Затворање Внатрешен Џеб Лесно Следење Перфорирани Агли Page Информации Страница Меѓународни Државни Празници.?€Јули 2022-јуни 2023 АКАДЕМСКИ ПЛАНЕР-големината е (6,5" Х 8,5"), удобна за носење и употреба. Поставете рамна недела за прегледување на 2 страници. ?●НЕДЕЛНО/МЕСЕЧНО ПЛАНИРАЊЕ - неделното ширење вклучува доволно простор за пишување (од 8 : 00 до 8 : 00 часот). Секое месечно ширење содржи преглед на месецот и дел за белешки. ? ●ГУСТА ХАРТИЈА-употребата на премиум хартија од слонова коска без киселина од 100гсм, го прави свиленкасто мазно за пишување и отпорно на мастило, што ви го носи крајното искуство за пишување. ? ●ГУСТА ХАРТИЈА-употребата на премиум хартија од слонова коска без киселина од 100гсм, го прави свиленкасто мазно за пишување и отпорно на мастило, што ви го носи крајното искуство за пишување. ?●НЕДЕЛНО/МЕСЕЧНО ПЛАНИРАЊЕ - неделното ширење вклучува доволно простор за пишување (од 8 : 00 до 8 : 00 часот). ?●ПЕРСОНАЛИЗИРАН ДИЗАЈН - Месечни Јазичиња Еластична Лента За Затворање Внатрешен Џеб Лесно Следење Перфорирани Агли Page Информации Страница Меѓународни Државни Празници. Совршено е прилагодено за учениците да се вклопат во нивниот училишен распоред.

Декларираните карактеристики

Ново

Поврзани производи